MECZ MISTRZOWSKI Z PERŁĄ ZŁOTOKŁOS

• autor: Legion02, 2018-10-14 21:41

MECZ MISTRZOWSKI Z PERŁĄ ZŁOTOKŁOS

Znalezione obrazy dla zapytania perła zlotoklosZnalezione obrazy dla zapytania LEGION WARSZAWA

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Legion zakończył passę czerech kolejnych wygranych. Nic dziwnego, bo przez cały mecz nie oddał żadnego konkretnego celnego strzału.  Po raz pierwszy tej jesieni schodził z boiska bez zdobyczy bramkowej. Dokładnie na odwrót niż gospodarze, którzy po raz pierwszy w tej rundzie gola nie stracili.

Wydawało się, że legioniści, którzy jedynej do tej pory jesiennej porażki doznali właśnie z Perłą, wyjdą na boisko rządni rewanżu. Nic takiego nie nastąpiło. Za to na wyjątkowo zmotywowanych wyglądali gospodarze. To oni wystąpili w roli nauczycieli, a przyjezdni uczniaków.

Złotokłoszanie wygrali bezdyskusyjnie. Stanowili kolektyw i wiedzieli, w jakim celu wyszli na boisko. Rozpoczęli niemrawo, ale szybko dostrzegli, że ich rywal nie kwapi się do walki i nie zamierza umierać za sukces. Do przerwy dotrwali z rezultatem bezbramkowym, a po zmianie stron zrealizowali plan unicestwienia gości.

Legioniści, nie dość że swoje ataki budowali ślamazarnie, to wręczali swoim nauczycielom prezenty. Nie po jednym, ale pakietami. Obydwa gole dla graczy ze Złotokłosu wzięły się z bezmyślnych strat i braku jakiejkolwiek asekuracji. Stoperzy gości wnioski z fuszerskiej gry swoich kolegów z ataku powinni wyciągnąć znacznie wcześniej, jednak tego nie uczynili.

Z poprzedniej, udzielonej przez zawodników Perły, lekcji juniorzy Legionu wyciągnęli właściwe wnioski. W czterech kolejnych meczach wznieśli się na naprawdę wysoki poziom. Jeśli tym razem stanie się podobnie, przyjdzie im podziękować dzisiejszym rywalom za to, że skutecznie sprowadzili ich na ziemię i wskazali właściwy kierunek.

Fotorelacja dostępna pod linkiem.

PERŁA ZŁOTOKŁOS – LEGION WARSZAWA 2:0 (0:0)

Skład drużyny: Zabielski – Żuk, Rdzanek, Tabaka (58’ Marczak), Komorowski (41’ Grochocki), Szafoni (67’ Sańko), Barwiński, Konopski, Sitarek (58’ Mazurek), Kochanowski (67’ Łęczycki), Kalinowski (74’ Kobus)

Żółte kartki: Nikiel (Perła) - Łęczycki (Legion)

MVP: Daniel Żuk