MECZ MISTRZOWSKI Z PROMYKIEM NOWA SUCHA

• autor: Legion02, 2018-08-30 12:45

MECZ MISTRZOWSKI Z PROMYKIEM NOWA SUCHA

Znalezione obrazy dla zapytania promyk nowa sucha Znalezione obrazy dla zapytania legion warszawa

FAJERWERKÓW NIE BYŁO

W drugiej serii spotkań juniorzy Legionu stracili pierwszego gola, a wraz z nim pierwsze punkty. Potyczka z Promykiem zakończyła się nie krzywdzącym żadnej ze stron remisem.

Gospodarze na własnym terenie od dawna radzą sobie doskonale. Wiosną br. przegrali u siebie zaledwie jedno spotkanie ulegając 0:1 późniejszemu triumfatorowi ligi – Zniczowi II Pruszków. Decydującego gola stracili w końcówce, a wcześniej sami zmarnowali kilka dogodnych okazji. Tym razem ponownie zawiesili poprzeczkę wysoko. Na tyle, że gościom nie udało się jej przeskoczyć.

Legioniści przez większą część spotkania dominowali, lecz nie przełożyło się to na zdobycze bramkowe. W kluczowych momentach byli niechlujni i elektryczni. Gdyby zdołali zachować chłodne głowy, w końcówce tego skomplikowanego meczu zapewne przechyliliby szalę zwycięstwa na własną korzyść.

Spotkanie poprzedziło wręczenie pamiątkowego dyplomu i upominku Panu Arkadiuszowi Jaworskiemu, który przez dwa minione sezony służył bezinteresowną pomocą juniorom Legionu. Jego Syn – Adrian – uświetnił uroczystość efektowną asystą przy golu dającym gospodarzom prowadzenie.

Link do fotorelacji z  meczu.

PROMYK NOWA SUCHA – LEGION WARSZAWA 1:1 (1:0)

51’ 1:1 Konopski as. Kochanowski

Skład drużyny: Zabielski – Szafoni, Marczak, Tabaka, Kalinowski, Pulkowski (47’ Łęczycki), Grochocki (41’ Mazurek), Barwiński (72’ Bednarczyk), Kochanowski, Konopski (80+2’ Kowalski), Dziobak (47’ Jończyk)

Żółte kartki: Marczak (Legion)