OBÓZ W USTRONIU MORSKIM

• autor: Legion02, 2018-08-26 07:43

OBÓZ W USTRONIU MORSKIM

Znalezione obrazy dla zapytania ustronie morskie herb

JESTEŚMY GOTOWI!

Kilka dni po powrocie ze zgrupowania w Miętnem legioniści udali się na kolejny obóz sportowy. Przez tydzień ich bazą było Ustronie Morskie. To drugi z kolei rok, w którym ta malownicza miejscowość staje się ośrodkiem przygotowawczym dla juniorów młodszych z Tarchomina przed runda jesienną.

nowa-galeria-6747814.jpg nowa-galeria-6747815.jpg nowa-galeria-6747816.jpg

Wydaje się, że wybór miejsca ponownie był strzałem w dziesiątkę. Nadmorski klimat pozwolił uniknąć upałów, z którymi rodakom przyszło borykać się przez ostatni tydzień. Goszczący nas Ośrodek Wypoczynkowy „U Mariana” z przesympatycznym właścicielem również stanął na wysokości zadania, a Restauracja „Fregata” zadbała o doskonałe obiady.

Podczas zgrupowania zespół uczestniczył w kilku treningach. Koncentrowano się w nich przede wszystkim na taktyce gry. Zajęcia odbywały się na obiektach „Astry” Ustronie Morskie. Niestety nie mogli wziąć w nich udziału Mateusz Kostro-Olechowski, Mateusz Sańko i Daniel Żuk. Dwaj nowi gracze legionistów zmagają się z kontuzjami uda i kolana, Kostro zaś z urazem pleców.

Z uwagi na wcześniej anulowaną grę kontrolną z rówieśnikami Kotwicy Kołobrzeg zdecydowano, że drużyna rozegra wewnętrzny mecz kontrolny. Bardzo ciekawy pojedynek „Zieloni” kontra „Czerwoni” zakończył się wygraną tych pierwszych 5:4, choć jeszcze kilka minut przed końcem to „Czerwoni” prowadzili 4:3. Wzorowy występ zaliczyli Gracjan Konopski i Paweł Szafoni. Ten pierwszy brał udział w czterech akcjach bramkowych „Zielonych” – 3 asysty i 1 gol, drugi do przerwy liderował „Czerwonym” (2 asysty), po przerwie zaś zmienił barwy i był autorem rozstrzygającego trafienia w ostatniej minucie na korzyść „Zielonych”. Ponadto gole strzelali Kamil Szymański (2), Czarek Dropia (2) i Michał Jończyk. Asysty były dziełem Huberta Dziobaka (2), Tymka Barwińskiego, Nikodema Grochockiego, Michała Jończyka i Gutka Kowalskiego.

Po jednym dniu odpoczynku zespół zainauguruje rozgrywki ligowe. W pierwszym pojedynku legioniści podejmą beniaminka – KS Teresin. To ciekawie zapowiadające się spotkanie odbędzie się w niedzielę, 26 sierpnia, o godz. 15.00 na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej.