JUNIORZY LEGIONU ZAGRAJĄ W PUCHARZE POLSKI

• autor: Legion02, 2018-08-14 22:07

JUNIORZY LEGIONU ZAGRAJĄ W PUCHARZE POLSKI

Znalezione obrazy dla zapytania www.reprezentacjadziennikarzy.pl Znalezione obrazy dla zapytania legion warszawa

JEŚLI ŚRODA TO OCZYWIŚCIE PIŁKARSKA!

„Jesteśmy grupą przyjaciół z mediów: prasy, radia, telewizji i internetu. Łączy nas miłość do futbolu. Piłkę lubimy oglądać, ale też lubimy w nią grać” – tak piszą o sobie rywale, z którymi juniorom Legionu przyjdzie zmierzyć się w najbliższą środę. Nie wiemy, jakim rezultatem zakończy się jutrzejsze spotkanie, wiemy jednak, że młodych zawodników czeka fajne przeżycie, a kibiców nie lada gratka.

Więcej w rozwinięciu.

Po raz pierwszy w historii klubu w Pucharze Polski na szczeblu (na razie) okręgowym zagra zespół składający się wyłącznie z juniorów. I to juniorów młodszych. Na taki pomysł wpadł sztab szkoleniowy, a zarząd klubu go zaakceptował. A jako że nasza młodzież wystąpi niejako w imieniu seniorów (zespół do rozgrywek pucharowych został zgłoszony jako „A” klasa), został zakwalifikowany jako faworyt i wystąpi w roli gościa.

Rywal to prowadzona przez byłego reprezentanta Polski – Piotra Czachowskiego - Reprezentacja Dziennikarzy. W jej szeregach zaś galeria sław  - głównie dziennikarstwa sportowego: znani z Canal + Sport Filip Surma, Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski, Żelisław Żyrzyński czy Cezary Olbrycht, reprezentujący Eleven Sports Marek Furjan i Maciek Kruk, popularni z Polsat Sport Paweł Sikora i Marcin Lepa czy… specjalista od pogody - Tomasz Zubilewicz z TVN-u, określany przez kolegów jako „filar drużyny”. W tym roku dodatkowo zespół wzmocnią były zawodnik Górnika Zabrze i Arki Gdynia – Jan Cios oraz Mariusz Walkiewicz mający za sobą kilkanaście występów w barwach wrocławskiego Śląska.

Jutrzejszemu meczowi smaczku dodaje fakt, że zostanie rozegrany na głównym stadionie w Nowym Dworze Mazowieckim, a zatem na murawie, po której nie tak dawno biegali piłkarze z ekstraklasy. Godzina meczu również ma swój wydźwięk: 20:30.

Cóż nam pozostaje… Zapraszamy serdecznie wszystkich naszych wiernych i niewiernych sympatyków do wspierania młodych legionistów, a także (może przede wszystkim) do udziału w tym piłkarskim święcie.

Strona internetowa rywali: